Duben 2014

co dělat když vám je blbě a nejde vám usnout

14. dubna 2014 v 9:20 | kiks
Ahojkys lidi jelikož sem nemocná tak tu máme článek co dělat když vám je blbě ale nejde vám usnout :/ .
Já např. poslouchám písničky, kreslim si, koukám na filmy, seriály atd..
Ale nejlepší je skoušet něco vyrábět takže jestli ste nemocní a jste holka tak si udělejte pěknou rukavičku návod je níže.
Kluci většinou sednou k počítači nebo noťasu a paří na něm hry až je to unavý tak si dou lehnout ale zjistí že jim pořád nejde usnout tak se jim už nechce vztávat z postele a radši leží a koukají do stropu.
Já mám stůl vedle postele takže se stačí natáhnout pro mobil a sluchátka a sem v poho jelikož mi je fact blbě tak už se s vámi brzy budu loučit. Teď jelikož mi nejde usnot vám tu píšu článek o tom co máte dělat když vám nejde usnout. Ale sama nevím co budu dělat když rukaviček mám hodně tak musím vymyslet něco nového ;) něco originálního ale nejspíš to bude zase pro holky jelikož klukům se moc nechce něco vyrábět ale kluci jestli máte nějákou holku a chcete jí potěšit tak jí udělejte suprovou rukavičku třeba z máminývh kostkovaných nebo puhovaných ponožek :) a vyrobte na to krabičku bohužel vypadám hrozně a je mi blbě takže na fotky nemám náladu takže návod na krabičku vám sem dám někdy jindy až mi bude lépe :*

Takže já se s vámi loučím Čaukys olives you joky !!:*

co se hodí k legínám

13. dubna 2014 v 17:29 | Jojís

Co se hodí k džínám

13. dubna 2014 v 17:25 | Jojís

jak se namalovat na léto ;)

13. dubna 2014 v 16:33 | kiks
Ahojkys lidi jelikož je skoro léto tak se přeci nebudeme přeplácávat takže kdo používá make up tak úplně malinko jinak se uvaříte a když se trochu spotíte tak budete barvit :D (nic proti a aby to bylo zajímavější tak si dnes ten make up dám ale fact úplně maličko a nebude to můj odstín jelikož ho nepoužívám ! takže sem jenom nějáký koupila:D tak jdeme na to:
Takhle něják to bude vypadat když si na tom dáte záležet tak i lépe samozdřejmě můžete použít i jiné barvy tušek na oči.
Tak to jw k tomuto tématu vše já se s vámi loučím takže Čaukys olives you joky.

botky dorobotky :-)

13. dubna 2014 v 15:21 | Jojís
Tyto boty (balerínky) si zamiluje každá girl a všichni komu se líbí. Jsou velmi pohodlné a nejsou ani drahé. Hodí se ke všemu.

móda pro malé dívky

13. dubna 2014 v 15:19 | Jojís
Ahojkys lidičky dnes pro vás máme módu pro málé dívky. Tento střih šatů se nosí často do školky a na procházky s rodinou. Jsou dostupné v různých barvách. Mohou se k nim nosit legíny, punčochy nebo silonky ale lépe to vypadá bez nich Mrkající.
Tak to je k tomuto tématu vše a já se s vámi loučím tak čaukys lidičky olives you laky.

Šaty pro vyspělé dívky

13. dubna 2014 v 14:40 | kiks
Čaukys lidičky tákže dnes tu máme téma Šaty pro vyspělé dívky což znamená že na dívky které už mají nějáké ňadra.

Takže letos se hodně nosí mini sukně, mini šaty a kraťásky Smějící se.

např tyto šaty:


s těmito krásnými botky na podpatku:


A nebo tyto krásné květované šaty na ramínka ;)


k němž můžete mít také tyto potpatkové boty sou totiž univerzál. (hodí se ke všemu i k džínám) Mrkající
Jelikož nemáme žádná z nás sourozence kluka tak tu zatím máme jenom dívčí věci takže až ke mě příde spolužák tak vám sem dám i top oblečení pro kluky Mrkající.

Zatím Ahojkys mějte se dobře!!! Líbající.

jak se nosí Kraťásky

12. dubna 2014 v 18:30 | kiks
Ahojkys lidičky dnes máme speciál takže tu bude více článků než jsou dva většinou sem budu dávat dva ale dnes jelikož je víkend tak budeme mít více článků. Takže každý víken by jich tu mělo bít více ;). a teď k tématu Jak se nosí Kraťásky.

Většinou se ke kraťáskům nosí tílko s velkým výstřihem jakékoliv barevnosti.např. toto tílko :D


nebo toto bílé ;)
Tak to je vše k tomuto tématu budu se těšit v dalším článku tak čaukys :* užijte si sobotu ;) !!

Jedna rukavička

11. dubna 2014 v 19:58 | kiks
Ahojkys lidi tak tady vám dávám první návrh co se dá nosit ke kraťáskům Mrkající


snad se vám bude líbit Smějící se


Samozdřejmě si to můžete i koupit ale i vyrobit sami ...
Jestli máte nějáké ponožky, které už vám jsou malý tak je přeci nevyhodíte a uděláte si z nich hezké doplňkové rukavičky ..
Ale pozor musíte to mí buť z proužkovaných nebo z kostičkovaných jinak to vypadá blbě ! :D

takže postup :A rukavička je hotová :D ten postup si můžete změnit jelikož to byla jen ukázka jak to dělám já neboli jak by se to mohlo udělat rychle kdybych to nefotila tak bych to měla hotové ani né za 5 minut. :D tak ahojkys mějte se dobře :)


Úvod

11. dubna 2014 v 18:44 | Kristýna VašHradecká
Ahojky lidi,
Tenhle blog jsem si založila hlavně kvůli ''módě'' protože každý z nás má v sobě alespoň kousek svého vlastního stylu.
Ale neumí nebo se bojí ho něják ukázat! já vám pomůžu se nebát. Většina chlapců/dívek kopíruje styl nějáký/ho kamaráda/ky
prostě jim/vám to nepřijde divný je to úplně normální vždyť dneska to dělá kde kdo. Taky tu najdete pár rad jak si vyrobit pěkný kosek oblečení, nějákých doplňků atd..
můžete se mě ptát na cokoliv na mém emailu: kikinka12334@gmail.com nebo mi tam můžete napsat o čem by ste chtěli abych napsala týkající se módy ! Mrkající Tak doufám že se vám budou moje články líbit a to je k tomuto tématu vše zatím Ahojkys.